MISFAT FITRATION

Historie tuniské průmyslové firmy, z níž se stala multinárodní společnost…

Hovoříme o historii Misfat Filtration, tuniské společnosti, která během několika let zaznamenala takový úspěch, že se jí podařilo proniknout na evropské trhy v oblasti výroby a distribuce filtrů pro všechny typy vozidel. Jedná se o ukázkový příklad úspěchu firmy, jejíž koncepce se zakládá na nesčetném množství ambiciózních projektů.

Misfat Filtration zaujímá prostřednictvím místní distribuční platformy Azur Pieces Automobiles přední pozici na tuniském trhu. Tato společnost založená v roce 1979 se sídlem v Jedeidě má v současné době více než 850 zaměstnanců a produkuje 16 milionů filtrů ročně, převážně určených pro export.

Společnost Misfat Filtration musela pro dosažení svých úspěchů rozšířit působnost za oblast Středozemního moře a nabízet své výrobky zákazníkům na evropském kontinentu.

První kroky k sbírání mezinárodních zkušeností… Konkrétní projekty

  • 1979 – Založení společnosti Misfat Fitration
  • 2000 – Vstup na mezinárodní trhy; Misfat Filtration získává první obchodní zakázky na originální příslušenství (OE) pro koncern PSA
  • 2009 – Misfat Filtration se díky politice regionálního rozvoje stává lídrem na tuniském trhu  
  • 2009 – Misfat Filtration kupuje francouzskou společnost Solaufil včetně jejích značek Mecafiter a Lautrette
  • 2009 – Otevření pobočky Misfat Morocco, distribuční platformy a závodu na výrobu průmyslových vzduchových filtrů
  • 2011 – Otevření distribuční platformy Misfat Europe v Polsku
  • 2014 – Zahájení provozu nových výrobních závodů a skladů v Maroku a ve Francii
  • 2014 –  Otevření distribuční platformy Mecafilter Rus v Rusku
  • Začátkem roku 2000 se společnost Misfat Filtration stává uznávaným dodavatelem, a to díky kvalitním výrobkům OE prodávaným za konkurenční ceny a také vynikajícímu servisu.

Misfat Fitration si upevňuje pozici dodavatele originálních příslušenství a svou produkci se vyzdvihuje na úroveň kvality evropských, amerických a japonských výrobců automobilů.

V roce 2009 se Misfat Filtration stává lídrem na tuniském trhu a po koupi francouzské společnosti Solaufil pokračuje v expanzi na mezinárodní trhy, konkrétně otevřením distribuční platformy Solaufil Iberica ve Španělsku.

V roce 2010 společnost zakládá pobočku Misfat Morocco; a po ní, v roce 2011, Misfat Europe - závod na výrobu průmyslových vzduchových filtrů a regionální distribuční centrum v Polsku.

V červnu 2014 Misfat Filtration otevírá novou platformu Mecafilter Rus, regionální distribuční společnost se sídlem v Moskvě.

Ředitelství společnosti zůstává v Jedeidě a v současnosti registruje přibližně 1000 zaměstnanců, včetně francouzských specialistů a personálu v pobočkách ve Španělsku, Maroku, Polsku a Rusku.

 

Sortiment vyráběných filtrů:

Poptávka filtru

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.